Navigace:Blogy / miguel's blog / Pustevny-zimní procházka

Pustevny-zimní procházka


Autor: miguel – Publikováno:27 Únor 2011

zmrzlý RadegastPoslední lednový víkend jsem letos poprvé strávil doma v Rožnově. A protože bylo krásné zimní počasí s teplotami lehce pod nulou a s azurovou oblohou, vyrazil jsem v neděli dopoledne na Pustevny trochu si "protáhnout kosti" a "pročistit plíce". Podobný nápad ovšem měla i spousta dalších lidí a na zaparkování bylo třeba dokonce postát chvíli v koloně. Přímo na Pustevnách bylo lidí asi nejvíc. Taky je tam nejvíc "atrakcí" pohromadě: sjezdovka pro dospělé i pro děti, Jurkovičovy dřevěné útulny, stánky se suvenýry nebo klobásami či medovinou a dokonce i galerie s ledovými sochami.

Bylo opravdu hezky, sníh křupal pod nohama, sluníčko lehce hřálo, a proto jsme se vydali na krátký výlet přes rozhlednu Cyrilku k Radegastovi a pak k zvěrozvěstům a kapličce na Radhošti. Můj vztah k zimě jako ročnímu období není veskrze pozitivní, ale proti podobné zimě jaká byla tuto neděli na hřebenu Radhoště, rozhodně nic nemám.

Do galerie jsem dal pár fotek a tentokrát jsem nahrál i krátké  video.

zimní Pustevny

Tagy

krásný fotky :-DD, kdyby taková zima byla celá, taky proti ní nic nemám, prašánek, sluníčko, lehký mrazík....asi se odstěhujeme někam do hor :-))

Anketa

Kam mám vyrazit na příští cestu?:

Partneři